021 - 66731740
محصولات
021 - 66731740

مطالب آموزشی

اتو لوله کشی آروا

میدانستید که لوله های فلزی معایب زیادی دارند که مهم ترین آنها آسیب دیدگی بر اثر رطوبت میباشد اما لوله های پلاستیکی نه زنگ میزنند نه رسوب میکنند بلکه تا حدودی قابل انعطاف هستند،برای اتصال لوله های سبز از اتو استفاده میکنند . کار اتو چیست؟...

دستگاه جوش

زمان زیادی گذشت تا بشر توانست فلزات را به هم دیگر اتصال دهد. این اتصال را جوش فلزات نامیده و دستگاهی که باعث این اتصال می‌شود را تحت عنوان دستگاه جوش یا دستگاه جوشکاری نام می‌برند. جوشکاری یک فرآیند کلیدی است که جنبه مهمی در ساخت و ساز دارد. این احتمالا موثرترین روشی است که در آن دو یا چند قطعه از فلز را با دستگاه جوش می توان با هم جمع کرد تا یک قطعه واحد تولید کند. فرآیند جوشکاری ( Welding ) با دستگاه جوش، مفاصل ایجاد می‌کند که ثابت و بسیار قوی‌تر از هر روش دیگر اتصال فلزات است.

مقایسه محبوب ترین دریل های خانگی رونیکس (قسمت اول)

اگر شما از قصد خرید دریل رونیکس را دارید و به علت تنوع آن سردرگم هستید، پیشنهاد می‌کنم این مطلب را تا انتها بخوانید .. آنچه که در اینجا پیدا خواهید کرد بررسی های فنی و تخصصی در مورد مزایا ، معایب و نظرات استفاده کنندگان از این دریل ها است. تا جایی که به خاطر دارم ابزارهای خوب و کاربردی، همیشه ارزش وقت گذاشتن را دارند.

13 چیزی که هرگز نباید با دستگاه کارواش شستشو دهید

شستشوی خانه با دستگاه کارواش و با فشار زیاد شاید به نظر یک کار رضایت بخش باشد اما در صورت نداشتن دقت و مراقبت ممکن است به خانه هایتان آسیب برساند و صدماتش بیشتر از فوایدش باشد پس هرگز انجام ندهید.ما در این مقاله سیزده چیزی که نباید با یک دستگاه کارواش شستشو گردد را معرفی میکنیم.

کاربرد اساسی اسپری WD-40 در زندگی

به طور کلی از اسپری WD-40 برای باز کردن پیچ ها و جلوگیری از صدای جیر جیر لولاها استفاده می شود اما این محصول کاربردهای بسیار شگفت انگیزی نیز دارد که باعث شگفتی شما می شود. در این مقاله به 27 مورد از کاربردهای اسپری WD-40 اشاره شده است که در زندگی روزمره کاربرد بسیاری دارد.

با آچار ترکمتر بیشتر آشنا بشیم

آیا می‌دانستید برای سفت کردن مهره‌ها نیز روش درست و غلط وجود دارد؟ بیشتر مردم فکر می‌کنند که مهره ها هر چه بیشتر سفت شوند بهتر است در صورتی که این درست نیست. سفت کردن بیش از اندازه‌ی مهره‌ها اصلی‌ترین دلیل برای هرز شدن آنهاست که موجب شکستن پیچ‌های لاستیک ماشین خواهد شد

مقایسه بکس شش پر با بکس دوازده پر

بکس شش پر برای پیچ بزرگ سنگین مورد استفاده قرار می گیرد. در زمان استفاده از بکس شش پر احتمال سرخوردن آن از روی پیچ هایی که خیلی محکم اند پایین است. این بکس ها معمولا با لایه کروم روکشدار می شوند. ممکن است بعد از چند سال استفاده، بکس پوسته پوسته شود که در این حالت بهتر است..

آیا باید یک علف زن بنزینی خریداری کنم؟

علف زن بنزینی برای برش دادن چمن های بلند و علف های هرز سخت، عالی هستند، اما دارای معایبی هستند. آیا آنها برای باغ شما مناسب هستند یا خیر!

باتری لیتیوم یا کادمیوم مسئله این است!

مصاحبه با آقای جیسون مک نیل مدیر تولید شرکت DEWALT و آقای دیرک ویکو، مدیر ارشد تولید شرکت PORTER-CABLE , با ما همراه باشید..

هرآنچه برای راه‌ اندازی اره زنجیری بنزینی باید بدانید

راه اندازی اره زنجیری بنزینی می‌تواند خطرناک و طاقت فرسا باشد. قبل از استفاده از یکی از آنها، باید با موانع اینکار آشنا شوید، مقتضیات امنیت را بدانید و تکنیک کار را فراموش نکنید. اگر تا به حال یک اره نخریده یا قرض نگرفته‌اید، درباره‌ی اجاره کردن یکی برای راه اندازی اره زنجیری بنزینی فکر کنید تا محدوده‌ی اندازه و طرز قرارگیری تیغه‌ی آن را بفهمید و بدانید در چه حالتی با آن راحت هستید.
بازگشت به بالا