• به فروشگاه اینترنتی کیف ابزار خوش آمدید.
021 - 66066072
محصولات
021 - 66066072

مطالب آموزشی

کاربرد اساسی اسپری WD-40 در زندگی

به طور کلی از اسپری WD-40 برای باز کردن پیچ ها و جلوگیری از صدای جیر جیر لولاها استفاده می شود اما این محصول کاربردهای بسیار شگفت انگیزی نیز دارد که باعث شگفتی شما می شود. در این مقاله به 27 مورد از کاربردهای اسپری WD-40 اشاره شده است که در زندگی روزمره کاربرد بسیاری دارد.

با آچار ترکمتر بیشتر آشنا بشیم

آیا می‌دانستید برای سفت کردن مهره‌ها نیز روش درست و غلط وجود دارد؟ بیشتر مردم فکر می‌کنند که مهره ها هر چه بیشتر سفت شوند بهتر است در صورتی که این درست نیست. سفت کردن بیش از اندازه‌ی مهره‌ها اصلی‌ترین دلیل برای هرز شدن آنهاست که موجب شکستن پیچ‌های لاستیک ماشین خواهد شد

مقایسه بکس شش پر با بکس دوازده پر

بکس شش پر برای پیچ بزرگ سنگین مورد استفاده قرار می گیرد. در زمان استفاده از بکس شش پر احتمال سرخوردن آن از روی پیچ هایی که خیلی محکم اند پایین است. این بکس ها معمولا با لایه کروم روکشدار می شوند. ممکن است بعد از چند سال استفاده، بکس پوسته پوسته شود که در این حالت بهتر است..

آیا باید یک علف زن بنزینی خریداری کنم؟

علف زن بنزینی برای برش دادن چمن های بلند و علف های هرز سخت، عالی هستند، اما دارای معایبی هستند. آیا آنها برای باغ شما مناسب هستند یا خیر!

باتری لیتیوم یا کادمیوم مسئله این است!

مصاحبه با آقای جیسون مک نیل مدیر تولید شرکت DEWALT و آقای دیرک ویکو، مدیر ارشد تولید شرکت PORTER-CABLE , با ما همراه باشید..

هرآنچه برای راه‌ اندازی اره زنجیری بنزینی باید بدانید

راه اندازی اره زنجیری بنزینی می‌تواند خطرناک و طاقت فرسا باشد. قبل از استفاده از یکی از آنها، باید با موانع اینکار آشنا شوید، مقتضیات امنیت را بدانید و تکنیک کار را فراموش نکنید. اگر تا به حال یک اره نخریده یا قرض نگرفته‌اید، درباره‌ی اجاره کردن یکی برای راه اندازی اره زنجیری بنزینی فکر کنید تا محدوده‌ی اندازه و طرز قرارگیری تیغه‌ی آن را بفهمید و بدانید در چه حالتی با آن راحت هستید.

رعایت نکاتی ایمنی در کار با اره گردبر

اره گردبر یکی از ابزارهای بسیار کاربردی و کارآمد است که نیاز اساسی در تمامی کارگاه های نجاری است و از قابلیت ها و توانایی های زیادی برای برش چوب برخوردار است. به طور کلی می توان اینگونه بیان کرد که اندازه این نوع اره های گرد بر به نسبت دیگر ابزارهای نجاری خیلی کوچک تر است اما همان طوری که بیان کردیم از قابلیت های زیادی بهره می برد.

نحوه کار با کولیس دیجیتال + آموزش تصویری

برای اندازه گیری دقیق، مهم است بدانیم که چگونه به درستی از کولیس استفاده کنیم. کولیس یا کولیس دیجیتال بهترین انتخاب برای اندازه گیری دقیق اجسام کوچک است. برای کارهای تولیدی (کارخانه ، چاپگرها، روترهای CNC، و برش لیزری)، آنها کاملا ایده آل هستند تا اطمینان حاصل شود که ابعاد محصول شما با آنچه انتظار دارید سازگار باشد.

دستکش ایمنی مناسب با کار خود را انتخاب کنید

در حالی که در هر شغل، تقریبا اجتناب ناپذیر است که بسیاری از خطرات فعلی را کنار بگذارید. در حین انتقال تجهیزات، ممکن است در بعضی موارد به دست شما آسیب برسد. یا در موارد دیگر ، هنگام کار در کارخانه می توانید دچار سوختگی شوید. بنابراین، اگر در فعالیت های روزمره خود با هر یک از این خطرات مواجه شوید، باید توجه بیشتری به این مقاله داشته باشید.

چگونه یک ساعت روستایی چوبی بسازیم؟

پالت های (تخته های) قدیمی یک نقطه شروع عالی برای پروژه های خلاقانه هستند. بنابراین با استفاده از ابزارآلات می‌توانید کار دستی های مختلفی بسازید. (مانند ساخت یک ساعت دیواری از یک پالت).
بازگشت به بالا