25 ابزار ضروری برای مهندسین (قسمت دوم)
25 ابزار ضروری برای مهندسین (قسمت دوم)
این بیست و پنج مورد از ابزارهایی که در اینجا نام می بریم از ضروری ترین ابزارهایی است که شما همیشه به عنوان یک مهندس امکان دارد به آنها نیاز داشته باشید. به سادگی نمی‌توان بدون ابزارآلات خاصی مهندسی کرد. این 25 مورد از مهمترین قطعاتی است که هر مهندسی باید از این ابزارآلات داشته باشد. لیست زیر تقریبا کامل است و تهیه کردن آنها زیاد کار سخت نیست.
12 ابزار ضروری برای تعمیرکارهای مجهز
12 ابزار ضروری برای تعمیرکارهای مجهز
هر تعمیرکاری می‌داند که هیچ محدودیتی برای تعداد ابزارهایی که ممکن است لازم داشته باشد وجود ندارد. ولی یکسری از ابزارآلات پرکاربردتر هستند و داشتن آن‌ها برای هر تعمیرکار یا افرادی که دارای مشاغل فنّی هستند (مثل نجّاری، برق‌کاری و غیره) لازم است. در این‌جا قصد داریم شما را با پرکاربردترین ابزارآلاتی که در کارهای فنّی لازم‌تان می‌شود آشنا کنیم.
اصول مقدماتی کار با اره میزی
اصول مقدماتی کار با اره میزی
قبل از شروع هر پروژه ی جدیدی، باید نحوه ی استفاده ی صحیح از اره میزی را بدانید. اره میزی می تواند طیف گسترده ای از برش ها، شامل برش های دندانه دار، شیاردار، برش های کامل و برش های میانی را برای شما فراهم آورند..
18 ترفند کاربردی با استفاده از چکش
18 ترفند کاربردی با استفاده از چکش
چکش وسیله ی بسیار مفیدی در خانه است که می توان از آن برای پروژه های کوچک استفاده کرد، اما آیا می دانستید که می توانید از این وسیله برای اهدافی بیشتر از زدن یک میخ به دیوار استفاده کنید؟
25 ابزار ضروری برای مهندسین
25 ابزار ضروری برای مهندسین
بیست و پنج مورد از ابزارهایی که در اینجا نام می بریم از ضروری ترین ابزارهایی است که شما همیشه به عنوان یک مهندس امکان دارد به آنها نیاز داشته باشید. به سادگی نمی‌توان بدون ابزارآلات خاصی مهندسی کرد. این 25 مورد از مهمترین قطعاتی است که هر مهندسی باید از این ابزارآلات داشته باشد. لیست زیر تقریبا کامل است و تهیه کردن آنها با توجه به قیمت این ابزارها در ایران ،کار چندان آسانی نیست..
راهنمای خرید دستگاه رطوبت سنج
راهنمای خرید دستگاه رطوبت سنج
رطوبت سنج یکی از ابزارآلات ضروری نجاری است که غالبا نادیده گرفته شده اما این در حالی است که قطعا برای آزمایش میزان رطوبت چوب باید از چنین دستگاهی بهره برد.
راهنمای خرید دستگاه سنباده زن برقی
راهنمای خرید دستگاه سنباده زن برقی
انتخاب بهترین دستگاه سنباده زن برقی برای کارگاه شما می تواند دشوار باشد. دستگاه سنباده زن برقی یکی از لوازم ضروری کارگاه چوب بری می باشد و در حالی که دلیل نیاز شما به آن کاملا مشخص است اما برای انتخاب و خرید یکی از این ابزارها ممکن است دچار سردرگمی شوید.
سارقان را سرکار بذاریم !؟
سارقان را سرکار بذاریم !؟
هر سارقی با داشتن یک سنگ فرز و اندکی زمان می تواند هر قفلی را باز کند!

اره افقی بر و کاربردهای بی نظیر آن..

اره افقی بر و کاربردهای بی نظیر آن..

اره افقی بر در اصطلاح نامی ترسناک است اما یک دستگاه ساده و قدرتمند است که در آن تیغه به صورت مجاور و افقی قرار گرفته و می تواند عملیات برش افق را انجام دهد.
راهنمای خرید اره گردبر
راهنمای خرید اره گردبر
اره گردبر یکی از مهم ترین محصولات در هر فروشگاه نجاری به شمار می رود. این گروه از اره ها قدرتمند، قابل حمل و چند منظوره هستند. اره های گردبر می توانند امکان برش های بسیار متنوع و متفاوتی را که سایر ابزارآلات از انجام آن ها عاجز هستند، برای شما فراهم آورند. اگر شما قصد دارید الوارهایی را بدون استفاه از اره میزی برش بزنید، اره گردبر می تواند ابزار بسیار مناسبی در این راستا برای شما باشد.
راهنمای خرید اره عمود بر
راهنمای خرید اره عمود بر
هنگامی که نیاز به تصمیم گیری در مورد ابزار برقی دارید ، ممکن است کمی دچار چالش شوید . گزینه های زیادی وجود دارد که می توانند تعیین کنند که کدام وسیله برای نیازهای شما مناسب است. چه شما یک نجار باشید ، یا یک پیمانکار یا اینکه برای خودتان کار می کنید ، اره عمود بر می تواند با طیف گسترده ای از برش هایی که عرضه می کند با ضریب اطمینان بالایی شما را به آن چیزی که می خواهید بسازید نزدیک کند.
15 روش نوین و جالب برای بستن پیچ
15 روش نوین و جالب برای بستن پیچ
بستن پیچ امری به ظاهر آسان است اما این شرایط به سرعت می تواند تغییر کند..