• به فروشگاه اینترنتی کیف ابزار خوش آمدید.
021 - 66066072
محصولات
021 - 66066072

مطالب آموزشی

مقایسه بکس شش پر با بکس دوازده پر

بکس شش پر برای پیچ بزرگ سنگین مورد استفاده قرار می گیرد. در زمان استفاده از بکس شش پر احتمال سرخوردن آن از روی پیچ هایی که خیلی محکم اند پایین است. این بکس ها معمولا با لایه کروم روکشدار می شوند. ممکن است بعد از چند سال استفاده، بکس پوسته پوسته شود که در این حالت بهتر است..

آیا باید یک علف زن بنزینی خریداری کنم؟

علف زن بنزینی برای برش دادن چمن های بلند و علف های هرز سخت، عالی هستند، اما دارای معایبی هستند. آیا آنها برای باغ شما مناسب هستند یا خیر!

باتری لیتیوم یا کادمیوم مسئله این است!

مصاحبه با آقای جیسون مک نیل مدیر تولید شرکت DEWALT و آقای دیرک ویکو، مدیر ارشد تولید شرکت PORTER-CABLE , با ما همراه باشید..

هرآنچه برای راه‌ اندازی اره زنجیری بنزینی باید بدانید

راه اندازی اره زنجیری بنزینی می‌تواند خطرناک و طاقت فرسا باشد. قبل از استفاده از یکی از آنها، باید با موانع اینکار آشنا شوید، مقتضیات امنیت را بدانید و تکنیک کار را فراموش نکنید. اگر تا به حال یک اره نخریده یا قرض نگرفته‌اید، درباره‌ی اجاره کردن یکی برای راه اندازی اره زنجیری بنزینی فکر کنید تا محدوده‌ی اندازه و طرز قرارگیری تیغه‌ی آن را بفهمید و بدانید در چه حالتی با آن راحت هستید.

رعایت نکاتی ایمنی در کار با اره گردبر

اره گردبر یکی از ابزارهای بسیار کاربردی و کارآمد است که نیاز اساسی در تمامی کارگاه های نجاری است و از قابلیت ها و توانایی های زیادی برای برش چوب برخوردار است. به طور کلی می توان اینگونه بیان کرد که اندازه این نوع اره های گرد بر به نسبت دیگر ابزارهای نجاری خیلی کوچک تر است اما همان طوری که بیان کردیم از قابلیت های زیادی بهره می برد.

نحوه کار با کولیس دیجیتال + آموزش تصویری

برای اندازه گیری دقیق، مهم است بدانیم که چگونه به درستی از کولیس استفاده کنیم. کولیس یا کولیس دیجیتال بهترین انتخاب برای اندازه گیری دقیق اجسام کوچک است. برای کارهای تولیدی (کارخانه ، چاپگرها، روترهای CNC، و برش لیزری)، آنها کاملا ایده آل هستند تا اطمینان حاصل شود که ابعاد محصول شما با آنچه انتظار دارید سازگار باشد.

دستکش ایمنی مناسب با کار خود را انتخاب کنید

در حالی که در هر شغل، تقریبا اجتناب ناپذیر است که بسیاری از خطرات فعلی را کنار بگذارید. در حین انتقال تجهیزات، ممکن است در بعضی موارد به دست شما آسیب برسد. یا در موارد دیگر ، هنگام کار در کارخانه می توانید دچار سوختگی شوید. بنابراین، اگر در فعالیت های روزمره خود با هر یک از این خطرات مواجه شوید، باید توجه بیشتری به این مقاله داشته باشید.

چگونه یک ساعت روستایی چوبی بسازیم؟

پالت های (تخته های) قدیمی یک نقطه شروع عالی برای پروژه های خلاقانه هستند. بنابراین با استفاده از ابزارآلات می‌توانید کار دستی های مختلفی بسازید. (مانند ساخت یک ساعت دیواری از یک پالت).

دریل پیچ گوشتی شارژی؛ تفاوت میان انواع ابزار آلات با موتورهای براش و براشلس؛

این روزها خریدن یک ابزار برقی مناسب در صرفه‌ی اقتصادی آن خلاصه می‌شود؛ در واقع پیدا کردن محصولی که با کمترین قیمت، بیشترین کارایی را داشته باشد، محرک اصلی خرید کردن برای علاقه مندان است. مسلما خصوصیاتی نظیر جنس قاب و بدنه نیز اهمیت دارند ولی ویژگی اصلی که یک ابزار را به گزینه‌ی ایده آل تبدیل می‌کند موتور آن است. یک دریل پیچ گوشتی شارژی براشلس یا براش؛ شما کدام یک را انتخاب می‌کنید؟ بیایید نگاهی به تفاوت‌های آنها بیاندازیم تا بتوانید با راحتی بیشتری انتخاب نمایید.

ابزار شارژی یا ابزار برقی؟دعوایی قدیمی و تمام نشدنی

کدام بهتر است؟ ابزار شارژی یا ابزار برقی؟ این سوالی است که از ابتدای ظهور ابزار شارژی در صحنه صنعت و خدمات مطرح شد و هر طرف دلایل مخصوص خود را برای ترجیح یکی بر دیگری دارد.
بازگشت به بالا