دریل پیچ گوشتی شارژی؛ تفاوت میان انواع ابزار آلات با موتورهای براش و براشلس؛
دریل پیچ گوشتی شارژی؛ تفاوت میان انواع ابزار آلات با موتورهای براش و براشلس؛
این روزها خریدن یک ابزار برقی مناسب در صرفه‌ی اقتصادی آن خلاصه می‌شود؛ در واقع پیدا کردن محصولی که با کمترین قیمت، بیشترین کارایی را داشته باشد، محرک اصلی خرید کردن برای علاقه مندان است. مسلما خصوصیاتی نظیر جنس قاب و بدنه نیز اهمیت دارند ولی ویژگی اصلی که یک ابزار را به گزینه‌ی ایده آل تبدیل می‌کند موتور آن است. یک دریل پیچ گوشتی شارژی براشلس یا براش؛ شما کدام یک را انتخاب می‌کنید؟ بیایید نگاهی به تفاوت‌های آنها بیاندازیم تا بتوانید با راحتی بیشتری انتخاب نمایید.
تیغ اره عمودبر
تیغ اره عمودبر
همانطور که استفاده از اره عمودبر مهم است، به همان اندازه نیز کیفیت تیغ اره عمودبر مهم می باشد. در اینجا ما شما را برای انتخاب درست تیغ اره عمودبر مناسب جهت انجام کار مورد نظر خود راهنمایی می کنیم تا از مشکلات رایج مانند پارگی و زخمی شدن بیش از حد و سرگردان بودن برای انتخاب درست تیغ اره، جلوگیری کنیم. به زودی شما یک الگوی مشخص را برای برش های تمیز و دقیق دنبال خواهید کرد.

اره افقی بر و کاربردهای بی نظیر آن..

اره افقی بر و کاربردهای بی نظیر آن..

اره افقی بر در اصطلاح نامی ترسناک است اما یک دستگاه ساده و قدرتمند است که در آن تیغه به صورت مجاور و افقی قرار گرفته و می تواند عملیات برش افق را انجام دهد.
راهنمای خرید اره گردبر
راهنمای خرید اره گردبر
اره گردبر یکی از مهم ترین محصولات در هر فروشگاه نجاری به شمار می رود. این گروه از اره ها قدرتمند، قابل حمل و چند منظوره هستند. اره های گردبر می توانند امکان برش های بسیار متنوع و متفاوتی را که سایر ابزارآلات از انجام آن ها عاجز هستند، برای شما فراهم آورند. اگر شما قصد دارید الوارهایی را بدون استفاه از اره میزی برش بزنید، اره گردبر می تواند ابزار بسیار مناسبی در این راستا برای شما باشد.
ابزار شارژی یا ابزار برقی؟دعوایی قدیمی و تمام نشدنی
ابزار شارژی یا ابزار برقی؟دعوایی قدیمی و تمام نشدنی
کدام بهتر است؟ ابزار شارژی یا ابزار برقی؟ این سوالی است که از ابتدای ظهور ابزار شارژی در صحنه صنعت و خدمات مطرح شد و هر طرف دلایل مخصوص خود را برای ترجیح یکی بر دیگری دارد.
25 ابزار ضروری برای مهندسین (قسمت دوم)
25 ابزار ضروری برای مهندسین (قسمت دوم)
این بیست و پنج مورد از ابزارهایی که در اینجا نام می بریم از ضروری ترین ابزارهایی است که شما همیشه به عنوان یک مهندس امکان دارد به آنها نیاز داشته باشید. به سادگی نمی‌توان بدون ابزارآلات خاصی مهندسی کرد. این 25 مورد از مهمترین قطعاتی است که هر مهندسی باید از این ابزارآلات داشته باشد. لیست زیر تقریبا کامل است و تهیه کردن آنها زیاد کار سخت نیست.
12 ابزار ضروری برای تعمیرکارهای مجهز
12 ابزار ضروری برای تعمیرکارهای مجهز
هر تعمیرکاری می‌داند که هیچ محدودیتی برای تعداد ابزارهایی که ممکن است لازم داشته باشد وجود ندارد. ولی یکسری از ابزارآلات پرکاربردتر هستند و داشتن آن‌ها برای هر تعمیرکار یا افرادی که دارای مشاغل فنّی هستند (مثل نجّاری، برق‌کاری و غیره) لازم است. در این‌جا قصد داریم شما را با پرکاربردترین ابزارآلاتی که در کارهای فنّی لازم‌تان می‌شود آشنا کنیم.
اصول مقدماتی کار با اره میزی
اصول مقدماتی کار با اره میزی
قبل از شروع هر پروژه ی جدیدی، باید نحوه ی استفاده ی صحیح از اره میزی را بدانید. اره میزی می تواند طیف گسترده ای از برش ها، شامل برش های دندانه دار، شیاردار، برش های کامل و برش های میانی را برای شما فراهم آورند..
دریل پیچ گوشتی شارژی ، ساختار و طرزکار ،کاربرد
دریل پیچ گوشتی شارژی ، ساختار و طرزکار ،کاربرد
دریل خوب، ابزار واجبی است که هرکسی باید داشته باشد. دریل پیچ‌گوشتی‌های شارژی و دریل‌های چندکاره صدها کاربرد خانگی، از نصب قفسه‌ها گرفته تا آویختن پرده‌ها و سرهم‌بندی کردن مبلمان و به طور کلّی هرچیزی که خانه را به محلّی برای زندگی تبدیل کند را به سادگی انجام می‌دهند.
25 ابزار ضروری برای مهندسین
25 ابزار ضروری برای مهندسین
بیست و پنج مورد از ابزارهایی که در اینجا نام می بریم از ضروری ترین ابزارهایی است که شما همیشه به عنوان یک مهندس امکان دارد به آنها نیاز داشته باشید. به سادگی نمی‌توان بدون ابزارآلات خاصی مهندسی کرد. این 25 مورد از مهمترین قطعاتی است که هر مهندسی باید از این ابزارآلات داشته باشد. لیست زیر تقریبا کامل است و تهیه کردن آنها با توجه به قیمت این ابزارها در ایران ،کار چندان آسانی نیست..
راهنمای خرید دستگاه رطوبت سنج
راهنمای خرید دستگاه رطوبت سنج
رطوبت سنج یکی از ابزارآلات ضروری نجاری است که غالبا نادیده گرفته شده اما این در حالی است که قطعا برای آزمایش میزان رطوبت چوب باید از چنین دستگاهی بهره برد.
راهنمای خرید دستگاه سنباده زن برقی
راهنمای خرید دستگاه سنباده زن برقی
انتخاب بهترین دستگاه سنباده زن برقی برای کارگاه شما می تواند دشوار باشد. دستگاه سنباده زن برقی یکی از لوازم ضروری کارگاه چوب بری می باشد و در حالی که دلیل نیاز شما به آن کاملا مشخص است اما برای انتخاب و خرید یکی از این ابزارها ممکن است دچار سردرگمی شوید.