021 - 66731740
محصولات
021 - 66731740

با آچار ترکمتر بیشتر آشنا بشیم

با آچار ترکمتر بیشتر آشنا بشیم

چگونه از یک آچار ترکمتر استفاده کنیم؟
آچار ترکمتر به شما در سفت کردن مهره‌های اطرافتان کمک می‌کند و با خرید یک آچار ترکمتر از پرداخت هزینه‌های اضافی خلاص خواهید شد.

 

مزایای استفاده از یک آچار ترکمتر + احتیاط‌های لازم:

ممکن است فکر کنید یک آچار ترکمتر زیاد به درد شما نمی‌خورد اما با کمی جست وجو در سایت‌های مختلف و مشاهده روش‌های تعمیر یا ساخت وسایل مختلف، حتما این آچارها را مشاهده خواهید کرد.


چگونه از یک آچار ترکمتر مراقبت کنیم؟
    •    سفت کردن مهره ها را در دو مرحله انجام دهید: یک بار به اندازه نصف گشتاور و بار دوم تا انتها
    •    آن را تمیز نگاه دارید
    •    هیچ وقت از یک آچار ترکمتر به عنوان اهرم استفاده نکنید
    •    آنرا با دقت حمل کنید (به هیچ وجه نباید از دستتان بیفتد)


آچار ترکمتر دیجیتال


این آچار  قیمت بالایی دارد اما در عوض می‌توانید مطمئن باشید که آچار بی‌نظیری در دست دارید. این آچار تنظیمات درجه بندی خود را برای مدت طولانی حفظ  می‌کند.


آچار ترکمتر پرتو خمشی:

این آچار اگر از دستتان نیفتند درجه‌بندی‌اش را تا ابد حفظ خواهد کرد. تنها نکته استفاده از این آچار این است که هنگام کار با آن درجه را دقیقا از بالای سوزن نگاه کنید.


آچار ترکمتر  ساده:

 


این آچار برای افرادی که زیاد از این آچارها استفاده نمی‌کنند بسیار مناسب است چرا که با داشتن قیمت مناسب بسیار خوب کار می‌کنند.

 

تنظیم گشتاور

 

 

 

مهره ها را جا انداخته و سپس سفت کردنشان را شروع کنید


آیا می‌دانستید برای سفت کردن مهره‌ها نیز روش درست و غلط وجود دارد؟ بیشتر مردم فکر می‌کنند که مهره ها هر چه بیشتر سفت شوند بهتر است در صورتی که این درست نیست. سفت کردن بیش از اندازه‌ی مهره‌ها اصلی‌ترین دلیل برای هرز شدن آنهاست که موجب شکستن پیچ‌های لاستیک ماشین خواهد شد زیرا مسافتی را که ماشین بین لحظه‌ی ترمز تا ایست کامل طی می‌کند افزایش می‌دهد.

 

سفت کردن مهره ها را به شکل پیوسته انجام دهد

بین هر بار سفت کردن مهره ها به آچار کمی استحراحت دهید و هر مهره را با یک گشتاور کامل سفت کنید. طبق تصویر مهره ها را به ترتیب سفت کنید.
 

بازگشت به بالا