معرفی اره زنجیری هیوندای TURBO 260

آخرین کامنت های سایت

امروز قصد داریم اره موتوری توربو 260 رو بررسی کنیم. اگر حتی به مسئله اره زنجیری علاقه ای ندارید پیشنهاد می کنیم این مطلب را تا انتها مطالعه کنید. اگر باغ دارید یا سفر می کنید یا حتی اگر اهل آفرود و گشت و گذار باشید، داشتن یک همچین دستگاهی ضرر ندارد. به واسطه داشتن یک زنجیری کوچیک و ابعاد جمع و جور می تواند گزینه خیلی خوبی برای شما باشد. این اره زنجیری با توجه به ابعاد کوچک نسبتاً موتور ضعیفی نسبت به دیگر اره موتوری های هیوندای را دارد. این دستگاه برای هرس کردن شاخه های نسبتاً نازک و تنه های نازک درخت بسیار ایده‌آل است. البته می توان تنه‌ها ضخیم را هم با برش داد اما برای این کار ساخته نشده است.

 

اره بنزینی توربو 260 هیوندای دارای توان 1 اسب می باشد. ساتور این اره زنجیری موتور 30 سانتی‌متر بوده که با توجه به خورشیدی دستگاه 25 سانتی متر آن می تواند با تنه کار درگیر باشد. سیستم روغن کاری زنجیر این مدل هم به صورت اتومات است که بسته به نیاز خود و با استفاده از پیچ تنظیم می‌توانید میزان خروج روغن را کاهش و افزایش دهید.

این محصول به همراه زنجیر 30 سانتی‌متر ، ساطوری ، مخزن ترکیب سوخت با روغن ، محافظ تیغه و ساطوری ، دفترچه راهنما ، سوهان تیز کننده زنجیر ، آچار و اتصالات قرار گرفته است. با استفاده از مخزن ترکیب بنزین و روغن کاربر به‌ راحتی می‌تواند نسبت ترکیب بنزین و روغن را دقیق انجام دهید تا با ترکیب درست بنزین و روغن، آسیبی به موتور دستگاه وارد نشود. وزن اره موتور هیوندای مدل Turbo 260 در زمانی که خالی از روغن و بنزین باشد حدودا 3.3 کیلوگرم و در حالت پر بودن مخزن بنزین و روغن وزنی حدود 4.5 کیلوگرم بیشتر دارد.

 

اره بنزینی توربو 260 با ساتوری 30 سانتی متری کمک می کند به راحتی و با یک دست با دستگاه کار کنید، البته این کار از نظر ایمنی اشتباه است و می تواند خطرات زیاد برای شما داشته باشد.استفاده این دستگاه کوچک و جمع و جور برای هر کسی که قصد برش چوب را دارد، دستگاه جذابی مخصوصاً برای هرس درختان محسوب شود. 

عملکرد ترمز ایمنی این اره موتوری مانع از آن می شود که دستگاه در اثر کیک بک به اپراتور آسیب بزند. مکانیسم لرزشگیر حرفه ای که در تمامی اره زنجیری های هیوندای وجود دارد، در این دستگاه هم به کار گرفته شده مانع از ارزش‌های زیاد و خستگی دست شما و خستگی اپراتور می شود.

معرفی دستگاه جوش هیوندای مدل MMA-200P
مطلب قبلی
معرفی دستگاه جوش هیوندای مدل MMA-200P
مطلب بعدی
مقایسه تراز لیزری نور سبز با تراز لیزری نور قرمز + ویدیو
مقایسه تراز لیزری نور سبز با تراز لیزری نور قرمز + ویدیو
منو
شماره تماس:
021-66731740