روش‌های استفاده از فرز مینیاتوری در منزل..


یک تیزکن مناسب و کوچک بسازید
در این متن به معرفی یک روش شسته و رفته برای آزاد بودن دستان شما هنگام استفاده از یک فرز مینیاتوری برای تیز کردن می پردازیم. گوشه ی یک قلاب را به یک صفحه وصل کنید و ابزار چرخشی را به پایه با یک جفت گیره شلنگ رادیاتور وصل کنید. آنها را بیش از حد سفت نکنید و تا به صفحه ای که فرز به آن متصل است آسیب نرسد. صفحه ای که فرز به آن متصل است، به شما این امکان را می دهد که فرز را به صورت عمودی یا افقی بچرخانید.قفسه های درونی ماشین ظرفشویی را تعمیر کنید

یک چرخ برش سیم را به یک فرز مینیاتوری متصل کنید و زنگ های قدیمی را با احتیاط پاک کنید. این کار را تا رسیدن به فلز قفسه ها ادامه دهید. سپس قسمت مورد نظر را با یک لایه رنگ بپوشانید.
تیز کردن اره زنجیری

شما می توانید زمان و انرژی را با استفاده از یک فرز مینیاتوری برای تیز کردن اره زنجیری خود صرفه جویی کنید. تیغه های زنجیره ای مخصوص نشان داده شده به سرعت بر روی فرز مینیاتوری برای کنترل عمق برش و زاویه می چرخد. در هنگام کار استفاده از عینک ایمنی ضروری است.
برطرف کردن مشکلات درون منزل

اگر تعمیرات آشپزخانه یا حمام به درستی انجام نشود، این مشکلات می توانند به یک کابوس تدیل شوند. لوله کش های حرفه ای یک سلاح مخفی و حرفه ای دارند و آن هم فرز مینیاتوری همه کاره است. شما می توانید از کنار، سر شیرآب را برش بزنید. در مورد بریدن مهر و موم پلاستیکی نگران نباشید . اما از بریدن رشته های برنجی خودداری کنید.
چگونه یک جعبه ابزار را جادارتر کنیم

جا دادن ابزار درون یک جعه ابزار شبیه به حل کردن یک مکعب روبیک است . برای رهایی از این چالش دو راه حل پیش روی شماست.

1) از شر جعبه ابزار خلاص شوید وابزارهایتان را در قفسه نگه داری کنید. 2) اگر به جعبه ابزارتان احتایج دارید می توانید قالب پلاستیکی درونی آن را با اره برقی و یا فرز مینیاتوری جدا کنید. احتیاط کنید که لبه های جعه ابزار آسیب نبینند ، در غیر این صورت برای بستن و چفت کردن جعبه دچار مشکل خواهید شد. با انجام اینکار به راحتی می توانید ابزارهایتان را درون جعبه جا دهید.