راهنمای خرید اره عمود بر


آیا شما نیاز به یک اره عمود بر برای کار دقیق تر دارید؟  کدام تنظیمات سرعت و تیغه برای ماده ای که شما معمولا با آن کار می کنید بهتر است ؟ هنگامی که نیاز به تصمیم گیری در مورد ابزار برقی دارید ، ممکن است کمی دچار چالش شوید . گزینه های زیادی وجود دارد  که می توانند تعیین کنند که کدام وسیله برای نیازهای شما مناسب است.   راهنمای خرید اره عمود بر ما نقطه نظرات کلیدی به شما می دهد که بتوانید به راحتی اره عمود بر مناسب را انتخاب کنید.  اره عمود بر  یک ابزار قدرتمند استثنایی است که می‌تواند برای ارتقای سطح فروشگاه صنایع دستی  مختلف استفاده شود.  چه شما یک نجار باشید ، یا یک پیمانکار یا اینکه برای خودتان کار می کنید ، اره عمود بر می تواند با طیف گسترده ای از  برش هایی که عرضه می کند با ضریب اطمینان بالایی شما را به آن چیزی که می خواهید بسازید نزدیک کند.

آیا برای من مناسب است ؟سوال خوبی بود. بعد از همه این  حرف ها ، شما نمی خواهید یک ابزاری را انتخاب کنید که حتی از آن استفاده  خیلی خوبی هم نکنید،   می خواهید ؟ البته که نه.  خبر خوب اینکه در اکثر مغازه های کار با چوب ، اره عمود بر فروش خوبی دارد و  در قفسه مغازه برای خاک خوردن نمی ماند. این واقعا یک ابزار همه کاره است که به شما این امکان را می دهد که برش های زیادی را بدون اینکه خودتان را به تنش بیندازید انجام دهید. سوال اصلی این است که چه کسی از اره عمود بر استفاده نمی کند ؟ حدس میزنم که شما به اندازه کافی علاقمند هستید که این مقاله را از ابتدا می خوانید پس اره عمود بر برای شما مناسب است.

 انواع اره عمود بر

این چیزیست که کمی پیچیده است. انواع مختلفی از اره عمود بر وجود دارد که می‌تواند تعیین کند کدام نوع برای شما مناسب است.  خبر خوب اینکه وقتی شما توسط خودتان آموزش می بینید ، انواع مختلف اره می توانند  برای بهبود نیاز های شما ، به شما کمک کنند .   مطمئناً بهترین اره عمود بر  که در مورد آن جستجو کرده اید برای شما وجود دارد  همانطور که ما نگاهی به این انداخته ایم که  چه نوع گزینه هایی وجود دارد.


اره عمود بر برقی و شارژی


اولین چیزی که شما باید هنگام خرید یک اره عمود بر( یا  در واقع بیشتر ابزار برقی)  در نظر بگیرید نوع منبع تغذیه آن خواهد بود. اره گرد (corded saw)   یک گزینه سنتی است  که قوی تر به نظر می رسد (هر چه شما متوجه خواهید شد که همیشه این طور نیست). آنها همچنین مدام منبع قدرت دسترسی دارد ،  به این معنی که  چون از یک منبع برق روشن تغذیه می‌شوند نه یک باتری ، شما می توانید ساعت ها بدون نیاز به شارژ کردن ابزار خود کار کنید ، حتی خود اره هم تمایل دارد که سبک تر از نوع بیسیم خود باشد! با این وجود پیمانکاران مدلهای برقی را به مدل های شارژی که حتی قابل حمل تر است ترجیح می دهند.  برعکس ، مدل شارژی، در  جمع کردن و حمل و نقل آسان تر است اما نیاز به شارژ مکرر خواهد داشت و همچنین ممکن است از لحاظ قدرت ضعیف تر باشد.  شما بهتر است که بستگی به نیاز خود از اره عمود بر خود را انتخاب کنید،  اگر شما قصد استفاده از آن را به طور گسترده‌ای دارید بهتر است از مدل باسیم  آن را تهیه کنید  ولی اگر نیاز به استفاده زیاد از آن ندارید مدل بیسیم آن بهتر است.

 

اره افقی بربرگ برنده اره  افقی بر سریع بودن آن است که برشی بسیار نرم دارد.  نه تنها در بریدن چوب راحت عمل می کند  بلکه در بریدن میخ ها ، لوله های فلزی ، تمیز کردن چوب و حتی سیم کشی ، اگر شما زیاد در آن با دقت نیستید.  یکی دیگر از مزایای بزرگ این اره های رفت و برگشتی این است که  به درد کاراهای مربوط به حیاط شما نیز می خورد   مثلاً برای کوتاه کردن شاخه های  بوته هایی که  زیاد رشد کرده‌اند کار شما را راحت‌تر می کند.  شما می‌توانید تقریباً توسط اره رفت و برگشتی هر چیزی را برش دهید اگر تیغه صحیح آن را انتخاب کنید.

نظرسنجی‌های خرید


اکنون که نگاهی به نوع اره هایی که در جستجوی خود می توانید با آنها روبه‌رو شوید کردیم چند مورد از  ملاحظاتی که باید در خرید داشته باشید را بررسی می کنیم تا بتوانید بهترین عرضه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

نام  تجاری


بیایید بخش کوچکی از فرآیند خرید را پیش روی خودمان قرار دهیم .  خرید از تولیدکنندگان معتبر مزیتهای خودش را دارد.  نام تجاری معتبر به اعتماد شما به اینکه ابزاری با کیفیت را خریداری میکنید کمک میکند چون این تولیدکنندگان این حجم از شهرت را به دلایلی به دست آوردند.  امکان دارد که شما یک جنس خراب را از یک تولید کننده معتبر خریداری کنید اما احتمال آن از زمانی که شما همان ابزار را از شرکتی که هیچ شناختی از آن ندارید خریداری می کنید ، کمتر است.  البته اگر می‌خواهید یک خرید مقرون‌ به‌ صرفه داشته باشید برای یک مدل خاص به تولید های خارج از برند نیز توجه کنید فقط مطمئن شوید تا حد ممکن از بررسی های کاربران استفاده کنید. اگر مردم از خرید آن ابزار راضی بودند ، احتمالاً ابزار خوبی است.

 قیمت


قیمت یکی دیگر از موارد قابل توجه است  اما برای بسیاری از خریداران خیلی مهم است. به یاد داشته باشید که اگر بودجه شما کم است ، می توانید از ویژگی هایی که هرگز از آنها استفاده نخواهید کرد صرف نظر کنید و خرید منصفانه ای داشته باشید به این ترتیب صرفه جویی خواهید کرد پس یک لیست صادقانه از نیازهایتان داشته باشید تا بدانید دنبال چه چیزی هستید  تا  ابزاری را انتخاب نکنید که ویژگی هایی داشته باشد که برای شما کاربردی ندارد.

توان یا قدرت


ما کمی قبل درباره این که چگونه انواع مختلف اره  قادر به خروجی های مختلف  قدرت هستند ، صحبت کردیم اره های برقی با سیم  معمولا قدرتمندتر از نمونه بیسیم خود هستند.  اره های عمود بر  معمولاً توانایی بیشتری  نسبت به اره های  رفت و برگشتی افقی برای کار کردن روی چوب های محکم  دارند. در نهایت،  با این حال ،  مقدار قدرتی که ابزار شما قادر است از خود نشان دهد کاملا به ظرفیت موتور بستگی دارد.  نیازی به گفتن نیست ، موتوری که قدرتمند باشد بر روی چوب های محکم تر راحت تر کار می کند.
هر چند هر کس که با چوب کار می کند نیازمند ابزار با قدرت بالا نیست ،  اما خیلی بهتر است اگر توانایی خرید آن را دارید یک ابزار قدرتمند داشته باشید.   این را برای این گفتم که اگر نسبت به هزینه ای که می کنید قرار است از قدرت موتور کمتری استفاده کنید ، توجه به اینکه نیاز شما در چه حد از قدرت موتور است راه خوبی است.  واقعاً همه اینها برای این است که نیازهای  خودتان را بفهمید و بر اساس آن برنامه ریزی کنید.

 تنظیمات سرعت


اره عمود بر یکی از تنها ابزارهایی است که  سرعت آن به جای چرخش بر دقیقه بر اساس ضربه بر دقیقه اندازه گیری می شود.  خیلی وقت ها شما نمیخواهید که اره ای داشته باشید که توانایی آن بیشتر است 3000   دور در دقیقه باشد.  چیزی که مهم تر است  ظرفیت ضربه در دقیقه  است  توانایی شما در تنظیم کردن تنظیمات خودتان است.  تنظیمات سرعت  در بیشتر اره ها قابل دسترس است. بیشتر تنظیماتی که اره شما قادر به انجام آن است به کار شما بستگی دارد.  البته اگر شما در حال انجام حرکات تکراری هستید ، نیازی نیست نگرانی در مورد تنظیم سرعت داشته باشید.  یک بار دیگر می گوییم ، تنظیمات سرعت کاملا بستگی به قصد شما دارد.

مواد


من فکر می کنم اکثر افرادی که با اره کار میکنند  ، نجار هستند اما اگر خودتان کار می کنید یا پیمانکار هستید که  به دنبال حداکثر استفاده از اره عمود بر خود هستید  ممکن است توانایی کار با مواد مختلف را داشته باشید.  بعضی از اره ها همان طور که روی چوب کار می‌کنند می‌توانند روی پلاستیک و فلزات نیز کار انجام دهد. اگر این ویژگی شما را علاقمند می کند این را بدانید که قطعاً اره ای وجود دارد که نیازهای شما را برآورده کند

 تجهیزات جانبی


لوازم جانبی معمولاً ضروری نیست اما مطمئناً عملکرد ابزار را بهبود می بخشند. لوازم جانبی مانند چراغ(  LED برای افزایش دید)   یا سیستم جمع‌آوری  خاک اره ،  می تواند تفاوت زیادی نحوه عملکرد ابزار شما ایجاد کنند. یک سیستم جمع آوری  خاک اره بسیار مناسب است تا به حفظ پاکیزگی فضای کاری شما و مهمتر از همه  به سلامتی ریه های شما ، کمک کند.  گرد و غبار عامل سرطان شناخته شده است بنابراین بسیار مهم است که فضای کاری شما تمیز باشد تا زیاد در معرض آن قرار نگیرید.

نتیجه گیریهمانطور که می بینید زمانی که شما تصمیم به خریدن اره می گیرید ،  باید دقت زیادی داشته باشید. زیرا تنظیمات ویژگی های منحصر به فرد  زیادی وجود دارد.   خبر خوب این است که هنگامی که شما به طور کامل نیازهای خود را ارزیابی می‌کنید این ‌گونه هیچ مشکلی در پیدا کردن اره ای که برای فروشگاه شما مناسب است پیدا نخواهید کرد. اره عمود بر  بسیار ارزشمند است و انتخاب  درست آن بهترین راه برای افزایش فروش فروشگاه تان است.   از اطلاعاتی که در این راهنما آمده است استفاده کنید برای انتخاب بهترین اره با بهترین قیمت ، کیفیت و خدامات کافیست بر روی لینک اره عمودبر کلیک نمایید.