• به فروشگاه اینترنتی کیف ابزار خوش آمدید.
021 - 66066072
محصولات
021 - 66066072


اره افقی بر و کاربردهای بی نظیر آن..


اره افقی بر و کاربردهای بی نظیر آن..


اره افقی بر در اصطلاح نامی ترسناک ،اما یک دستگاه ساده و قدرتمند است که در آن تیغه به صورت مجاور و افقی قرار گرفته و می تواند عملیات برش افق را انجام دهد. بعضی از ماشین ها یک برش دوار را به صورت حرکت رفت و برگشتی مانند آونگ انجام می دهند. که باعث کاهش عملکرد برش و کیفیت کار می شود. برای اینکه برش موثر تر و بهتری را توسط اره افقی بر داشته باشیم باید تیغه به صورت عمود بر ماده قرار بگیرد مانند یک اره برقی معمولی که در برش مواد استفاده می شود.


تیغه اره افقی براره افقی بر دارای طیف وسیعی از تیغه های مختلف است. این تیغه ها برای اکثر مواد و قطعات مانند چوب، فلز و حتی شاخه های سبز و مرطوب را در باغ ها می تواند بر عهده بگیرند و یا اینکه ورق های ضخیم را در کارگاه تحت برش قرار دهند. حتی برخی از تیغه ها وجود دارند که می توانند آجر، پلاستیک تقویت شده، بتن در معرض هوا و یا سیمان را برش دهند. بسته به نوع تیغه و کاربرد آن عمق برش می تواند بازه ای ما بین 100 میلی‌متر برای ( فلزات، ورق نازک، لوله ها و پروفیل ها) و تا 300 میلی‌متر برای برش کلی بر روی چوب و فلزات، داشته باشد.برش مستقیم یا منحنی؟برخلاف دیگر اره های برقی، تیغه های استفاده شده در اره افقی بر بسیار متنوع و گسترده اما با نرخ حرکت های بسیار متفاوت ( 0 تا 2500 یا بیشتر) هستند. این تیغه ها قادر هستند که منحنی های با شعاع بزرگ و همچنین موارد معمول تر را برش دهند.خم شدن تیغه در اره افقی بربه عنوان یک امتیاز اضافه، یک اره افق بررف می تواند برای برش صاف یک لوله مورد استفاده قرار بگیرد، بدون آن که زائده ای اضافی از آن باقی بماند. به عنوان مثال این تیغه ها برای برش برخی از لوله هایی که از دیوار خارج شده اند می توانند خم شده و برش دقیقی را بر روی لوله ایجاد کنند. این بدان معنی است که اگرچه دستگاه خود را همراستا با دیوار قرار می دهد اما تیغه می تواند به صورت موازی صفحه برش خم شود و برش را بر روی لوله انجام دهد. اگر این لوله را بخواهیم به وسیله اره آهن بری برش دهیم در آخر ناچار خواهیم بود که قطعات اضافی آن را به وسیله سایر ابزار ها برش دهیم.

نتیجهنتیجه ،
زمانی که به درستی تیغه بر روی اره افقی بر یا اره افقی بر که بسیار متنوع و گوناگون هستند نصب شود قادر خواهد بود که وظایف برش را به درستی انجام دهد که ممکن است با وسایلی مانند اره مویی، اره گردبر و یا حتی اره های زنجیره ای انجام پذیرد. چه در باغ، کارگاه و یا حتی در یک محلی خاص باید این ماشین ها ،برای انجام برش های سنگین، حساس ، نزدیک و در دسترس قرار داشته باشند تا بتوان به راحتی این برش ها را انجام داد.اگر فکر می‌کنید اکنون نیاز به اره افق بر دارید و یا اینکه قصد مطلع شدن از بهترین قیمت آن را دارید! بر روی لینک اره افقی بر کلیک کنید و اره خود را با اطمینان خاطر از فروشگاه کیف ابزار تهیه نمایید.

بازگشت به بالا