نقد و بررسی اره های موتوری هیوندای + ویدئو

آخرین کامنت های سایت

کیفیت بالا، خدمات پس از فروش خوب، قیمت مناسب و.. باعث شده تا اره موتوری هیوندای سهم بسیار زیادی از بازار را به خود اختصاص دهد. از این رو تنوع زیاد برند هیوندای باعث شده تا در هنگام خرید با انتخاب های زیاد مواجه بشید. در این مبحث سعی کردیم تا تمامی این مدل ها بررسی کنیم تا بهترین انتخاب رو داشته باشید . شرکت هیوندای 6 مدل اره زنجیری بنزینی با نام های Turbo 650 - Turbo 865 - Turbo 760 - Turbo 260 - Turbo 850 و Techno 700 را روانه بازار کرده است. برای اولین بار در ایران جعبه گشایی و کار همزمان با 5 مدل از این اره زنجیری هیوندای توسط تیم تحقیق و توسعه کیف ابزار در فضایی متفاوت باغی و با استفاده از این اره موتوری‌های بنزینی تعدادی از تنه های از قبل قطع شده را برش دادیم تا دید بهتری نسبت به این مدل‌ها داشته باشیم.

هدف از این کار درک بهتر از کارایی، قدرت و قابلیت منحصر به فرد هر یک از این مدل ها می باشد. هر یک از این اره بنزینی ها برای مصارف مختلف طراحی و ساخته شده است. در ادامه توضیحات بیشتری در این مورد در اختیار شما قرار می دهیم.

 
اره زنجیری موتوری هیوندای Turbo 865

اره بنزینی توربو 865 هیوندای دارای توان 3.5 اسب 54.6 CC می باشد. ساتور این اره زنجیری موتور 50 سانتی‌متر بوده که با توجه به خورشیدی دستگاه 45 سانتی متر آن می تواند با تنه کار درگیر باشد. و سرعت چرخش زنجیر حول ساتور دستگاه در حالت آزاد به 3000 دور در دقیقه می‌رسد. سیستم روغن کاری زنجیر به صورت اتومات است که بسته به نیاز خود و با استفاده از پیچ تنظیم می‌توانید میزان خروج روغن را کاهش و افزایش دهید.

این اره زنجیری به علت سهولت در زمان کار مجهز به سیستم لرزش گیر بوده و تا حد زیادی لرزش‌های حاصل از برش چوب و لرزش موتور را جذب و مانع از خستگی زودهنگام کاربر می‌شود. کاربراتور اره زنجیری توربو 865 ساخت شرکت والبرو ژاپن است. تیغه قرار گرفته بر روی این محصول نیز ساخت اورگون آمریکا است که بهترین شرکت در زمینهٔ تولید و ساخت تیغه اره زنجیری محسوب می‌شود. به همراه زنجیر 50 سانتی‌متر ، ساطوری ، مخزن ترکیب سوخت با روغن ، محافظ تیغه و ساطوری ، دفترچه راهنما ، سوهان تیز کننده زنجیر ، آچار و اتصالات قرار گرفته است.

با استفاده از مخزن ترکیب بنزین و روغن کاربر به‌ راحتی می‌تواند نسبت ترکیب بنزین و روغن را دقیق انجام دهد تا با ترکیب درست بنزین و روغن، آسیبی به موتور دستگاه وارد نشود.

 

اره زنجیری موتوری هیوندای Turbo 760

 

اره بنزینی توربو 760 هیوندای دارای توان 5.4 اسب می باشد. ساتور این اره زنجیری موتور 55 سانتی‌متر بوده که با توجه به خورشیدی دستگاه 50 سانتی متر آن می تواند با تنه کار درگیر باشد. سیستم روغن کاری زنجیر این مدل هم به صورت اتومات است که بسته به نیاز خود و با استفاده از پیچ تنظیم می‌توانید میزان خروج روغن را کاهش و افزایش دهید.

این اره زنجیری به علت سهولت در زمان کار مجهز به سیستم لرزش گیر بوده و تا حد زیادی لرزش‌های حاصل از برش چوب و لرزش موتور را جذب و مانع از خستگی زودهنگام کاربر می‌شود. کاربراتور اره زنجیری توربو 760 ساخت شرکت والبرو ژاپن است. تیغه قرار گرفته بر روی این محصول نیز ساخت اورگون آمریکا است که بهترین شرکت در زمینهٔ تولید و ساخت تیغه اره زنجیری محسوب می‌شود. به همراه زنجیر 55 سانتی‌متر ، ساطوری ، مخزن ترکیب سوخت با روغن ، محافظ تیغه و ساطوری ، دفترچه راهنما ، سوهان تیز کننده زنجیر ، آچار و اتصالات قرار گرفته است. با استفاده از مخزن ترکیب بنزین و روغن کاربر به‌ راحتی می‌تواند نسبت ترکیب بنزین و روغن را دقیق انجام دهد تا با ترکیب درست بنزین و روغن، آسیبی به موتور دستگاه وارد نشود. وزن اره موتور هیوندای مدل Turbo 760 در زمانی که خالی از روغن و بنزین باشد 5.4 کیلوگرم و در حالت پر بودن مخزن بنزین و روغن وزنی حدود 3 کیلوگرم بیشتر دارد. اره زنجیری توربو 760 همچون توربو 865 دارای موتور قدرتمند است و با 5 سانتی متر طول بیشتر ساتور و موتور قوی تر، امکان برش آسان‌تر تنه‌های بزرگ را برای شما میسر می‌کند. موتور قدرتمند و با کیفیت، طراحی ارگونومیک و کاربری آسان از ویژگی های این اره موتوری زنجیری بنزینی است.

 

اره زنجیری موتوری هیوندای Techno 700

بهترین اره زنجیری بنزینی هیوندای، Techno700 با موتور پرقدرت 2.5 اسب بخاری، حجمی برابر 49.3 سی‌سی به شما ارائه می دهد تا 3000 دور در دقیقه در حالت آزاد برای شما فراهم می‌سازد. ساطور اره بنزینی Techno700 هیوندای 45 سانتی‌متر بوده که با توجه به محافظت دستگاه 40 سانتی متر آن می تواند با تنه کار درگیر باشد. گنجایش مخزن بنزین این اره موتوری 560 میلی لیتر بوده و گنجایش مخزن روغن این دستگاه 260 میلی لیتر است. موتور هیوندای تکنو 700 هوا خنک است و سیستم روغن کاری زنجیر این مدل هم به صورت اتومات است که بسته به نیاز خود و با استفاده از پیچ تنظیم می‌توانید میزان خروج روغن را کاهش و افزایش دهید. چرب شدن اتوماتیک زنجیر و ساطوری، عمر این دو قطعه در مقایسه با دستگاه‌های قدیمی که باید به‌صورت دستی روغن کاری می‌شدند را به‌مراتب بالاتر می‌برد. وزن این دستگاه 5.4  کیلوگرم است که با احتساب به مخزن خالی این دستگاه می باشد. در کنار قدرت بسیار بالا و بر خلاف اره بنزینی‌های قدیمی سبک‌تر است و این وزن کم به شما امکان استفاده طولانی مدت از دستگاه فراهم می کند. در بدنه از منیزیوم استفاده شده که این پوسته به حدی مقاوم است که با ضربه‌های ناشی از افتادن به زمین و فشار بسیار زیاد اجسام بر روی دستگاه، به‌ این سادگی نمی‌شکند. استفاده از منیزیوم عمر و مقاومت پوسته را به نسبت سایر دستگاه‌ها به‌ مراتب خیلی افزایش می‌دهد. این حد از مقاومت برای دستگاهی که در شرایط سخت فیزیکی به کار برده می‌شود، بسیار ارزشمند و کاربردی است. ترمز ایمنی قدرتمند این دستگاه از شما در مقابل صدمات ناشی از قلاب شدن دستگاه محافظت می‌کند. ترمز ایمنی قدرتمند این دستگاه همچون دیگر مدل ها از شما در مقابل صدمات ناشی از کیک بک  دستگاه محافظت می‌کند.

سیستم لرزش گیر اره زنجیری بنزینی هیوندای امکان استفاده طولانی مدت و خستگی کمتر در زمان برشکاری چوب را فراهم می‌کند که این قابلیت را می‌توان یکی از مشخصات کلیدی اره زنجیری موتوری Techno700 Hyundai دانست. محبوبیت این دستگاه به جهت وزن کم و طول 45 سانتی متری، ساتور و قدرت ایده آل دستگاه است. قیمت اره موتوری این اره موتوری با این ابعاد و اندازه به  نسبت دستگاه‌های دیگر کاربرد بیشتری دارد و به طور معمول ساطوری 45 سانتی متری امکان انعطاف بیشتری در زمان کار به شما می دهد.

 

 

 

اره موتوری بنزینی زنجیری هیوندای Turbo 650

اره بنزینی توربو 650 هیوندای دارای توان 2.8 اسب بخار می باشد. ساتور این اره زنجیری موتور 45 سانتی‌متر بوده که با توجه به خورشیدی دستگاه 40 سانتی متر آن می تواند با تنه کار درگیر باشد. این دستگاه نسبت به اره زنجیری Techno700 از موتور قوی تری بهره مند است، اما کیفیت ساخت بدنه تکنو 700 به علت داشتن منیزیوم بسیار بالاتر است. این مدل هم همچون دیگر مدل ها مجهز به سیستم لرزش گیر بوده و تا حد زیادی لرزش‌های حاصل از برش چوب و لرزش موتور را جذب و مانع از خستگی زودهنگام کاربر می‌شود. کاربراتور اره زنجیری توربو 650 ها هم مثل تمامی اره بنزینی‌های شرکت هیوندای ساخت شرکت والبرو ژاپن است. تیغه قرار گرفته بر روی این محصول نیز ساخت اورگون آمریکا است. این محصول به همراه زنجیر 45 سانتی‌متر ، ساطوری ، مخزن ترکیب سوخت با روغن ، محافظ تیغه و ساطوری ، دفترچه راهنما ، سوهان تیز کننده زنجیر ، آچار و اتصالات قرار گرفته است.

 

اره موتوری زنجیری بنزینی هیوندای Turbo 260

این اره را می‌توان به عنوان ایده آل ترین اره زنجیری بازار برای هرس کردن، آفرود و.. نام برد . که به واسطه ابعاد مناسب می توان آن را خوش دست‌ترین اره زنجیری موتوری هیوندای نام برد. وزن این اره بنزینی با موتور 1 اسب بخاری و طول ساتوری 30 سانتی‌متری، معادل 4.8 کیلوگرم است. تمامی این خصوصیت‌ها این اره زنجیری موتوری را تبدیل به یک اره آسان برای برش سرشاخه‌ها و هرس درختان کرده است. اگر به توان زیاد نیاز ندارید و در نظر دارید شاخه‌های درخت را برش دهید، بدون شک این مدل می‌تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. این اره همچون دیگر اره زنجیری های هیوندای دارای سیستم لرزش گیر، روغن کاری اتومات، لوازم جانبی کامل می باشد که توجه توان 1 اسب بخار موتور این دستگاه، نباید انتظار برش تنه‌های ضخیم را از این دستگاه داشت.

 

جمع‌بندی پایانی برای خرید اره زنجیری بنزینی هیوندای

همان‌طور که در این مطلب بررسی کردیم، شرکت هیوندای مدل‌های متنوعی اره موتوری بنزینی را در با توان‌های مختلف روانه بازار کرده است که توانسته سهم بسیار زیادی از فروش اره زنجیری ها را به خود اختصاص دهد. در نتیجه خدمات گسترده و ارزان تر در اختیار کاربر قرار می‌دهد. قیمت اره موتوری هیوندای در کنار کیفیت بسیار بالا یکی از راه های موفقیت این برند محبوب می باشد.

با توجه به برسی های انجام شده، پیشنهاد ما به شما برای تنه درختانی که چگالی بالایی دارند استفاده از اره موتوری های قدرتمند است، که باتوجه به قدرت زیاد آنها طول ساطوری و وزن آنها نیز افزایش پیدا می کند. اما گر نیاز به قدرت زیادی ندارید و انعطاف پذیری دستگاه برای شما اهمیت دارد، اره زنجیری های کوچکتر جوابگوی کار شما هستند. در حات سوم اگر نیاز به قدرت و انعطاف پذیری به صورت همزمان داشتید اره زنجیری هایی که طول ساتور آنها 45 سانتی‌متر است می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

این اطمینان رو به شما می دهیم خرید آنلاین انواع اره زنجیری یا هر ابزار دیگری از کیف ابزار برای شما بهترین تجربه باشد..

اتو لوله کشی آروا
مطلب قبلی
اتو لوله کشی آروا
مطلب بعدی
معرفی دستگاه جوش هیوندای مدل MMA-200P
معرفی دستگاه جوش هیوندای مدل MMA-200P
منو
شماره تماس:
021-91003435